Butelka z filtrem węglowym – dlaczego warto po nią sięgnąć, gdy wychodzisz z domu?

Niezależnie od tego, czy ruszasz na wakacje, na treningu, czy na spacer po okolicznym parku niech zawsze towarzyszy ci butelka z filtrem węglowym.

Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Butelka filtrująca – sięgnij po kompleksowe rozwiązanie!

Regularne nawadnianie organizmu w dobrym stylu? Pomoże ci w tym butelka z filtrem węglowym! Ponieważ łączy ona w sobie skuteczność z niezwykłym designem, dzięki czemu jest praktycznym i stylowym gadżetem, który możesz zabrać ze sobą, gdziekolwiek wyruszasz. To rozwiązanie stworzone dla wszystkich, którzy cenią sobie rolę regularnego nawadniania organizmu, przy okazji uprawiając sport i prowadząc aktywny styl życia. Poręczna, lekka i trwała butelka filtrująca wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr, który skutecznie usuwa zapach i smak chloru z wody kranowej, jednocześnie pozostawiając niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (np. magnez i wapń). Filtr „kryje” w sobie naturalny węgiel powstały z łupin orzecha kokosowego. Butelki wielokrotnego użytku znajdziesz w trzech praktycznych pojemnościach: najmniejsza, czyli 0,3 l to doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych; średnia, czyli 0,5 l to rozwiązanie dla każdego, kto zawsze chce mieć przy sobie smaczną filtrowaną wodę; największa, czyli 0,7 l to rozwiązanie, które sprawdzi się podczas treningów i dalekich podróży. Wiesz już jakie możliwości oferuje ci butelka z filtrem węglowym, ale jak wygląda sam proces? To banalnie proste! Odkręcasz butelkę, nalewasz wodę kranową, zakręcasz ustnik z filtrem i cieszyć się smaczną filtrowaną wodą.

Butelka z filtrem węglowym – poznaj ją lepiej!

W sieci znajdziesz różne butelki filtrujące, ale jak wybrać najlepszą i na co zwrócić uwagę? Dobrym przykładem może być butelka z filtrem Soft od polskiej marki Dafi, która oferuje nie tylko wyjątkową skuteczność, ale i jakość:
– posiada wygodny korek sportowy, który sprawdzi się podczas aktywności
– jest trwała, lekka i poręczna, waży jedynie 33 g
– została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości materiałów (wolnych od szkodliwego Bisfenolu A)
– posiada filtr węglowe o skuteczności potwierdzonej laboratoryjnie
– jeden filtr jest w stanie zastąpić aż 300 butelek 0,5 l ze sklepu (sprzedawanych w jednorazowych opakowaniach)
– butelka jest wielokrotnego użytku, dzięki czemu dbasz o środowisko naturalne

Butelka filtrująca – gdzie może ci się przydać:
– podczas spaceru
– na wakacjach
– w szkole

– na uczelni
– w pracy
– podczas treningu
– w domu

Butelka z filtrem węglowym – co możesz zyskać (krótkie podsumowanie):
– będziesz EKO
– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie
– zaoszczędzisz czas i pieniądze
– zapewnisz sobie regularne nawodnienie organizmu

Zainteresowany? Butelka z filtrem węglowym czeka na ciebie na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Zadbaj o siebie, zadbaj o planetę!