Kieruj sportowymi autami w Forza Horizon 3

Forza Horizon 3 to kolejna odsłona popularnej serii, do tej pory wydana wyłącznie na konsole Xbox.

Jest to bardo dynamiczna i szybka gra w której znajdziemy doskonałe symulacje wyścigów samochodowych. Znajdziemy tu bardzo ciekawy otwarty świat, celem gry jest ciągły rozwój, w tym celu będziemy musieli wypełniać nowe i misje i ścigać się z innymi. Pieniądze wydamy na ulepszanie naszych samochodów oraz kupowanie nowych. Gra zawiera nowe funkcjonalności zaczerpnięte z poprzednich odsłon oraz pobocznych odsłon cyklu Forza Motorsport obejmujących bardziej rozbudowany system i zaawansowane opcje tuningu. Praktycznie każda akcja w grze Forza Horizon 3 zapewnia punkty doświadczenia, w tym dryftowanie, stłuczki, skoki, a nawet niszczenie otoczenia. Prawdziwym kluczem do zebrania dużych premii za doświadczenie jest połączenie ich w różnych bonusów w całość, każdy nowy ruch zwiększa mnożnik i tak długo, jak utrzymujesz dobrą passę na koniec otrzymasz dużą ilość XP, która pomoże ci osiągnąć kolejny poziom szybciej i więcej korzyści. W grze mamy do dyspozycji osobistego pomocnika czyli komputer pokładowy z nawigacją satelitarną i naprawdę jest bardzo przydatna rzecz. Ten osobisty pomocnik pomoże nam wi wielu różnych misjach, pomoże wybrać trasę i pokaże obecną lokalizację. Kieruj sportowymi autami w Forza Horizon 3

W grze mamy oczywiście możliwość wyboru różnych pojazdów, aby wejść do garażu i zamienić się samochodami, wracasz do jednego z wielu miejsc rozsianych po całych mapach.

Trzeba bowiem pamiętać że mamy do wyboru pojazdy na różne warunki, i w zależności od miejsca czy też nawierzchni trzeba wybrać najbardziej odpowiedni pojazd. Nie zawsze najszybsze auto będzie najlepszym wyborem. Z pewnością każdy kto lubi symulatory wyścigów zna gry z tej serii, a tytuł FORZA HORIZON 3 jest jednym z najciekawszych. Obecnie wiele osób wraca do starszych wersji gier, nie tylko z samego sentymentu, ale także ze względu na bardzo dobrą grywalność, sposób prowadzenia pojazdów i ich zachowanie na trasie.