8 niezawodnych pomysłów na udekorowanie białego salonu

Salon jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu, to w nim spędzasz większość czasu leniuchując, prowadząc rozmowy, podjadając lub po prostu kontemplując i nic nie robiąc. W dzisiejszym artykule skupimy się na dekoracji białego salonu. Wybór dodatków musi być bardzo trafny. Nie możesz ich pominąć ponieważ Twoje wnętrze będzie się słabo prezentować.

Białe na białym?

Dekorowanie białego salonu pięknymi odcieniami bieli może poprawić wygląd salonu. Możesz eksperymentować z odcieniami bieli, od złamanej bieli po krem i jasnoszary, aby uzyskać spokojne białe tło w salonie!

Wrzuć niedopasowane poduszki

Na pięknym białym tle ścian i okien z pewnością można pobawić się kolorem. Postaw na niedopasowane poduszki, kolorowe obrazy na ścianę i inne dodatki. Pomogą wnieść dużo blasku do czarującego, białego salonu.

Udekoruj ściany tapetami

Aby uzyskać przyjemnie wyglądający biały salon, udekoruj ściany tapetami z pięknymi wzorami, szczególnie w odcieniach złamanej bieli i połącz je z żółtymi światłami na suficie, aby nadać Twojemu białemu salonowi świetny urok.

Zawieś lniane

Lniane zasłony z pewnością wpuszczą delikatne światło do wnętrza pomieszczenia. Zasłony w odcieniach złamanej bieli lub beżu dobrze uzupełnią biały salon. Ważne jest, aby wybrane zasłony były wykonane z czystego lnu, ponieważ idealnie będą nadawać się do białego pokoju.

A może biały żyrandol?

Piękny biały żyrandol sprawi, że Twój biały salon nabierze elegancji i delikatności. Uwydatni całe pomieszczenie subtelnym światłem i pięknem.

Postaw na błyszczące meble

Meble wzbogacone połyskiem świetnie prezentują się we współczesnym salonie, a jeśli chodzi o cały biały pokój, meble z połyskiem to dodatkowy atut! Sprawdź wpływ mebli na wystrój wnętrza.

Rozgrzej biel z neutralnymi odcieniami

Biały to kolor, który pasuje do wszystkich pór roku, jednak zimą możesz przytulić biel, dodając warstwy neutralnych odcieni w kolorach takich jak beż, brąz i złamana biel.

Połóż wspaniały wełniany dywan

Dywany to najlepszy sposób na poprawienie wyglądu salonu. Możesz wybrać żywy wełniany dywan, który będzie pasował do Twojego białego salonu. Nie tylko dodaje on przestrzeni życiowej, ale jest również super wygodny podczas zimy, aby rozgrzać nogi.