Skutecznie wybielaj zęby dzięki tym sprawdzonym wskazówkom

Zdrowe zęby są uważane za integralną część zdrowego ciała i stylu życia, a także są oznaką piękna.

Zdecydowanie chcesz wyglądać i czuć się tak dobrze, jak to tylko możliwe. W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek dotyczących bielszego uśmiechu i lepszego spojrzenia na życie. Cieszyć się!Utrzymuj zdrowe usta i szczotkuj i nitkuj ​​zęby co najmniej dwa razy dziennie. Czyść nitką dentystyczną po każdym posiłku, który jesz, jeśli możesz. Możesz kupić małe jednorazowe flossery ręczne, które sprawią, że będzie to łatwe i dyskretne. Po każdym użyciu nici dentystycznej wypłucz usta.Czyścić codziennie. Codzienne nitkowanie pomoże Ci nadążyć za innymi prawidłowymi nawykami higieny jamy ustnej. Aby mieć czyste, białe zęby, konieczne jest nitkowanie i szczotkowanie. Noś ze sobą zapasową szczoteczkę do zębów i nić dentystyczną w schowku na rękawiczki, torbie lub torebce, aby móc szczotkować zęby, gdy będziesz z dala od domu.Uważaj na nadwrażliwość zębów podczas stosowania produktów do wybielania zębów. Wiele z tych produktów może podrażniać dziąsła lub powodować niezwykłą wrażliwość zębów na zimno. Jeśli zauważysz, że te efekty stają się dokuczliwe, przestań używać produktu. Możesz nie tolerować tego dobrze, a nawet może uszkadzać zęby.Jednym z najskuteczniejszych sposobów naturalnego wybielenia zębów jest użycie mieszanki soku z cytryny i soli. Możesz to wymyślić i trzymać w słoiku w swojej łazience i używać go kilka razy w tygodniu. Skutecznie wybielaj zęby dzięki tym sprawdzonym wskazówkom

Pamiętaj, aby dokładnie wypłukać usta po zakończeniu, aby zapobiec uszkodzeniu przez kwasy w soku z cytryny.Jeśli chcesz wybielić zęby, możesz rozważyć unikanie złych nawyków, które mogą powodować przebarwienia zębów.

Trzech głównych winowajców to kawa, napoje gazowane i papierosy. Unikając tych rzeczy, o wiele łatwiej będzie wybielić zęby i zachować je w ten sposób.Truskawki są doskonałym naturalnym wybielaczem zębów. Możesz wcierać je w zęby, aby uzyskać szybką metodę wybielania. Możesz je również zmiksować i zrobić z nich pastę. Następnie możesz natrzeć pastą zęby i pozostawić na 5 minut, a następnie wypłukać usta.Aby uzyskać białe zęby, dobrym nawykiem, który możesz zrobić, jest spożywanie pokarmów, które naturalnie wybielają zęby. Przykładami są surowe owoce i warzywa, które szorują zęby podczas ich jedzenia. Produkty te obejmują marchew, truskawki, jabłka, seler, ananasy, pomarańcze i gruszki.Spróbuj zjeść jabłko, aby Twoje zęby wydawały się bielsze. Chrupiące pokarmy, takie jak jabłka, czyszczą zęby, ponieważ są lekko ścierne, a jednocześnie nie uszkadzają szkliwa.Kiedy starasz się uzyskać bielszy uśmiech, powinieneś spróbować myć zęby pastami wybielającymi zęby. Te pasty do zębów mogą usuwać łagodne przebarwienia na zębach dzięki subtelnym środkom ściernym, które zawierają. Uzyskaj uśmiech, o którym zawsze marzyłeś, kiedy zaczniesz myć zęby wybielającą pastą do zębów.Zjedz ser po posiłkach, aby ponownie zmineralizować szkliwo. Badania pokazują, że wapń zawarty w serze może pomóc w odbudowie szkliwa zębów. Ponieważ zdrowe i mocne szkliwo nadaje zębom wspaniały biały kolor, spróbuj skubać ser kilka razy w tygodniu.Substancje chemiczne używane do wybielania zębów mogą powodować podrażnienie dziąseł i innych tkanek miękkich w jamie ustnej. Te żrące chemikalia mogą sprawić, że twoje usta poczują się jak w całym świecie bólu. Upewnij się, że rozmawiasz z lekarzem o wszelkich problemach, których doświadczasz.Idealnie, te sugestie pomogły Ci odkryć sposoby na zwiększenie jasności Twojego uśmiechu. Nie ma wątpliwości, że każdy chciałby wyglądać i czuć się jak najlepiej. Ciesz się swoim nowym uśmiechem!