Sposób na bezbolesny kredyt hipoteczny

Perspektywa wzięcia celowego kredytu hipotecznego może przerażać przeciętnego obywatela.

Oferty banków są wypełnione skomplikowanymi terminami i zasadami; jeżeli nie ma się wykształcenia ekonomicznego, trudno się w tym wszystkim połapać. Nieprzemyślany wybór i słaba taktyka negocjacyjna mogą prowadzić do przyjęcia bardzo niekorzystnej umowy finansowej, a trzeba pamiętać, że kredyt hipoteczny jest w większości przypadków zobowiązaniem na co najmniej kilkanaście lat. Warto wiedzieć, ile prowizji zapłacimy danemu bankowi, a także zorientować się w zasadach ustalania zdolności kredytowej. Ważne jest również przeprowadzenie wyceny nieruchomości przez dobrego rzeczoznawcę majątkowego. Jeśli planujemy wzięcie kredytu hipotecznego, musimy brać pod uwagę to, że bank nam go nie udzieli, jeśli nie mamy własnego wkładu finansowego (dwadzieścia procent).

Sposób na bezbolesny kredyt hipoteczny

Jak zoptymalizować proces podpisywania umowy kredytowej?

Najlepszym sposobem jest skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego. Ekspert zna się na prawnych właściwościach kredytu hipotecznego, ustali zdolność kredytową, pomoże także negocjować z bankiem i przygotować wszelkie formalności. Jest to rozsądne rozwiązanie, które daje niemal stuprocentową pewność uzyskania najlepszej oferty pod względem finansowym. Do tego doradca kredytowy przedstawi ci słabe strony kredytu zaciąganego w danym banku. Dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomy wybór – nie zaskoczy cię po latach żaden przeoczony haczyk w umowie.

Jesteś jesteś zainteresowany skorzystaniem z bezpłatnej usługi doradztwa kredytowego, zapraszam na moją stronę internetową: http://www.strzylak.pl. Znajdziesz tam szczegółowy opis mojej działalności. Zajmuję się również doradztwem ubezpieczeniowym, inwestycjami i kredytami gotówkowymi. Zapraszam do kontaktu. Gwarantuję wysoką jakość usług, w tym między innymi analizę twoich finansów.