Doradca kredytowy – kredyt na zakup nieruchomości

Na pewno jest wiele osób, które marzą o własnym domu czy mieszkaniu.

Nie ma jednak się co oszukiwać i trzeba powiedzieć sobie otwarcie, że niestety nie każdego stać na zakup takiej nieruchomości. Chodzi tutaj oczywiście o stan konta – zarobki w naszym kraju nie są na zbyt wysokim poziomie, a co za tym idzie bardzo trudno jest odłożyć większą kwotę. Jednak wcale nie oznacza to, że jesteśmy na straconej pozycji, gdyż są jeszcze kredyty. Oczywiście nie jest to raczej dla nas zbyt korzystne rozwiązanie, jednak czasami nie ma innego wyjścia. Można zrobić coś, aby rata naszego kredytu była niższa przez co nie odczujemy tego aż tak bardzo przy planowaniu naszego miesięcznego budżetu. O co dokładnie chodzi?

Doradca kredytowy – czym dokładnie jest kredyt hipoteczny?

Dobrym pomysłem może być zdecydowanie się na kredyt hipoteczny. Jest on niezwykle korzystny, dlatego, że raty są stosunkowo niskie, ale w zamian musimy dać pod hipotekę naszą nieruchomość. Co więcej ten rodzaj kredytu możemy przeznaczyć tylko i wyłącznie na zakup nieruchomości lub remont mieszkania. W pierwszym przypadku pry kredycie hipotecznym pieniądze zawsze trafiają na konto sprzedającego. Z kolei, jeśli chcemy zrobić za to remont takiej nieruchomości wówczas po jego zakończeniu musimy przedstawić w banku różnego rodzaju dokumenty potwierdzające jego wykonanie – faktury czy paragony. Rata takiego kredytu jest niższa niż zwykle, ponieważ bank zabezpiecza się tym, że w razie gdybyśmy nie byli w stanie płacić naszych zobowiązań to nieruchomość zostanie nam po prostu zabrana.
Doradca kredytowy – kredyt na zakup nieruchomości

Doradca kredytowy – kredyt na atrakcyjnych warunkach

Jeśli chcemy wybrać kredyt hipoteczny na najbardziej korzystnych dla nas warunkach to warto udać się na stronę http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/, aby umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym. Warto wiedzieć, że taki spotkanie jest zupełnie darmowe, a więc jest to dla nas tym bardziej korzystna opcja, ponieważ nie ponosimy żadnych kosztów.