Firma Limited w UK

UK daje nam możliwości, których w Polsce nie mamy. Wystarczy tutaj wspomnieć o firmie Limited, którą każdy może założyć.

Taka spółka to bardzo dobre rozwiązanie. Można oczywiście próbować swoich sił na samym początku w samozatrudnieniu, ale trzeba być ostrożnym.


Jeśli nie poradzimy sobie z prowadzeniem takiej firmy, a narobimy długów albo nie wywiążemy się z umów i trzeba będzie płacić karę to zapłacimy wszystkimi pieniędzmi i całym majątkiem, jaki posiadamy. Bardziej opłaca się nam rejestracja firmy Limited, ponieważ jest to typowa spółka.

Oznacza to, że spółka ma kapitał własny, do którego kwoty są wszystkie zobowiązania. Jeśli coś pójdzie nie tak to nie tracimy całego dorobku życia tylko właśnie to, co włożyliśmy w firmę. To na pewno będzie nam się opłacało, dlatego warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić. Jest to bezpieczna forma prowadzenia własnej firmy i wiele osób z Polski jadąc do UK interesuje się tym. Skoro można zyskać na tym to trzeba okazję przemyśleć i wykorzystać.

 

Prowadzenie firmy Limited

Trzeba od razu zaznaczyć, że prowadzenie firmy Limited, czyli spółki jest trudniejsze od zwykłej firmy. Trzeba wypełniać więcej dokumentów i trzeba uważać, bo urzędnicy nam się przyglądają. Na pewno będziemy na podatku VAT, czyli trzeba będzie ostrożnie się z wszystkiego rozliczać. To zadanie najlepiej polecić komuś z bardzo dużym doświadczeniem, a wtedy nie będziemy mieć niepotrzebnych problemów. W żadnym wypadku nie opłaca się nam założycielom prowadzić księgowości firmy Limited. Zbyt dużo jest przy tym pracy i zbyt łatwo można popełnić błędy, które mogą nas bardzo dużo kosztować. Nie możemy sobie na to pozwolić, dlatego my skupiamy się na zdobywaniu klientów dla naszej spółki, a księgowi pracują nas rozliczeniami. Takich doświadczonych księgowych znajdziemy na polski księgowy w UK. To Polacy, którzy działają w Londynie i którzy naprawdę wiedzą jak się zajmować spółką Limited. Możemy się do nich zgłosić już dzisiaj i dowiemy się, w czym konkretnie mogą nam pomóc.