Obsługa Prawna Osób fizycznych i Firm w Rzeszowie

Kancelaria Adwokacka Mateusz Czapran – Attorney at law znajdująca się w Rzeszowie prowadzi z powodzeniem wiele spraw i świadczy usługi z zakresu różnych dziedzin prawa, w szczególności w zakresie prawa rodzinnego oraz cywilnego.

Ponadto Kancelaria zajmuje się też kwestiami prawa pracy, karnego, praw autorskich, sprawami dotyczącymi upadłości konsumenckich lub walki z nieuczciwym postępowaniem konkurencji na przykład w Twojej firmie.

Prawnik Mateusz Czapran należy do Izby Adwokackiej w Rzeszowie.

Prawo to dla niego nie tylko praca, ale i realizowanie pasji oraz życiowej misji. Dlatego jak często podkreśla lubi działać nieszablonowo i koncentrować się na szerszym aspekcie dotyczącym danej sprawy i jej zleceniodawcy.

W zakresie prawa rodzinnego Kancelaria obejmuje zakresem działania różnorodne obszary takie jak: regulowanie kontaktów z dziećmi, obowiązki alimentacyjne, podziały majątku, rozwody i wiele innych.

Jeśli chodzi o prawo cywilne, to w Kancelaria zajmuje się między innymi przygotowaniem i negocjowaniem umów i kontraktów oraz ich analizowaniem i opiniowaniem, kwestiami zasiedzenia, stwierdzeniem nabycia spadku czy jego podziałem.

Kancelaria z powodzeniem reprezentuje swoich klientów w sądach lub na różnych spotkaniach istotnych z punktu widzenia prawa. Swoje doradztwo zapewnia ponadto podmiotom z zagranicy. Przyjmuje zlecenia zarówno od klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Szczególnie posiadając własną firmę, istotnym jest by wszystkie wątpliwości dotyczące przepisów prawnych były pod kontrolą, dlatego warto skorzystać z usług kancelarii prawnej, by ustrzec się przed popełnieniem błędów, które mogą narazić firmę na duże straty oraz utratę wiarygodności.

Obsługa Prawna Osób fizycznych i Firm w Rzeszowie

Kancelaria udziela porad również w formie zdalnej/online, a zatem odległość nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy zadzwonić lub napisać wiadomość e-mailową bądź smsową.

Po odbyciu wstępnej rozmowy Kancelaria opracuje konkretny plan działania i rozważymy możliwe wersje. Co więcej, kancelaria współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin m.in. notariuszami i komornikami w celu zapewnienia usług na jak najwyższym poziomie.

Warto zapoznać się też z opiniami na temat naszej Kancelarii oraz artykułami i poradami zawartymi na blogu. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu rzetelnej pomocy i fachowego doradztwa to warto byś się z nami skontaktował.