Trzymaj się o krok przed rakiem dzięki tym wspaniałym wskazówkom

Kiedy lekarz wróci z wiadomością, że zachorowałeś na raka, twój świat może się dosłownie zatrzymać.

Milion i jedna rzeczy przechodzi przez twoją głowę i trudno jest przebrnąć przez zamieszanie i złożyć racjonalną myśl. Zapoznaj się z tym artykułem, aby oświecić niektóre rzeczy o raku, o których być może nie wiedziałeś.Rak płuc jest jednym z najbardziej śmiertelnych nowotworów. Jest bardzo trudna do leczenia, ale naukowcy odkryli, że dieta może odgrywać główną rolę w zmniejszaniu zachorowalności na ten rodzaj raka. Dieta uboga w tłuszcze i bogata w owoce, pomidory i zielone warzywa mogą zmniejszyć ryzyko. W rzeczywistości badania pokazują, że jabłka mogą zmniejszyć ryzyko raka płuc nawet o 50 procent!Skoncentruj się na zdrowej diecie podczas leczenia raka. Lepsze odżywianie da Ci więcej energii na wszystko, przez co przechodzisz. Pomoże Ci również poczuć się mniej zestresowany, ponieważ Twoje ciało będzie miało paliwo, którego potrzebuje na cały dzień. Badania wykazały, że zdrowe odżywianie może również przedłużyć twoje życie.Oto pomocna wskazówka dla każdego, kto cierpi na raka. Powinieneś starać się jak najlepiej skoncentrować się na swoich celach. Czym jest trening EMS?

Upewnij się, że znajdziesz czas na najbardziej znaczące czynności i priorytety, jednocześnie mniej skupiając się na błahych czynnościach.

W ten sposób możesz oszczędzać siły i być mniej zestresowany.Natychmiast po zdiagnozowaniu raka zacznij badać opcje ubezpieczenia. Sprawdź, czy twój stan udziela pomocy osobom cierpiącym na raka. Możesz również zbadać Ustawę o urlopie rodzinnym i medycznym oraz Ustawę o Amerykanach z niepełnosprawnościami; ważne jest, aby upewnić się, że jesteś objęty ubezpieczeniem w tym czasie.Jeśli zrobisz coś tak prostego, jak przejście z pełnego lub 2% mleka na opcje o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak 1% lub odtłuszczone mleko, możesz zapobiec rakowi, ponieważ po prostu zdrowsze odżywianie jest jedną z twoich najlepszych linii obrony. Ograniczenie tłuszczu i cholesterolu z diety oznacza, że ​​będziesz żyć zdrowszym i, miejmy nadzieję, wolnym od raka.Znajdź pocieszenie w czymś namacalnym, a nie idealistycznym, gdy walczysz z rakiem. To świetny pomysł, aby mieć oko na nagrodę i wyobrazić sobie pełne wyzdrowienie, ale ważne jest również, abyś trzymał się wymiernych rezultatów i robił wszystko krok po kroku. Spojrzenie zbyt daleko w przyszłość może spowodować, że przeoczysz ważne kroki na drodze do powrotu do zdrowia.Utrzymanie czystości jamy ustnej podczas chemioterapii jest koniecznością, jeśli masz nadzieję zapobiec owrzodzeniu jamy ustnej, a nawet utracie zębów. Niewłaściwa pielęgnacja jamy ustnej spowoduje, że komórki w jamie ustnej będą się szybko dzielić i zasadniczo rozerwać usta. Regularne płukanie ust może temu zapobiec.Upewnij się, że sam i/lub z pomocą rodziny dokonujesz przeglądu lekarzy i możliwości leczenia, zamiast przyjmować to, co mówią lekarze jako ewangelię. Nawet lekarze mają różne przekonania i ideologie i mogą uwiarygodnić opcję leczenia, która niekoniecznie brzmi dla Ciebie dobrze.Nigdy nie pozwól, aby ewentualne konsekwencje ubezpieczeniowe zniechęciły Cię do szukania lepszej pomocy z rakiem. Pieniądze powinny być tutaj ostatnią rzeczą, o której myślisz, a istnieje wiele szpitali i ośrodków leczenia, które zapewnią Ci pełną opiekę pomimo Twojej szczególnej sytuacji ubezpieczeniowej. Znajdź je.Znalezienie pomocy w przypadku raka jest bardzo ważne. Skupienie się nawet na codziennym życiu może być trudne, a tym bardziej na informacjach dotyczących walki z rakiem. Wskazówki, które właśnie przeczytałeś w powyższym artykule, zostały napisane przez ekspertów i pomogą Ci w walce z tą straszną chorobą.